Dan 3 - Rezultati Adventure Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeDan 3Država
1101Dmytro Katonov16:43:2413:36:00GER
2102Aleksandar Krivokuća11:12:4007:03:12SRB
3103Jovica Milanović10:41:3007:47:49SRB
4104Marko Horvat06:45:2004:03:40CRO
5105Goran Ralić09:26:2606:46:11SRB
6107Bojan Galović Putin20:09:5616:00:00SRB

Dan 3 - Rezultati Challenge Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeDan 3Država
1201Haris Gadžo07:43:3203:31:09BIH
2202Igor Trajkovski11:33:3405:37:42MCD
3203Tihomir Milicević30:19:5318:00:00BIH
4204Darko Lasić23:59:0613:30:00BIH
5205Stipe Pejić15:35:2103:38:01BIH
6206Nikola Krstić18:01:4507:12:45SRB
7207Krum Aleksiev08:57:5503:57:10BUL
8208Alex Ivanović25:29:3315:18:00BUL
9209Pappas Kostas14:31:0506:17:43GRE
10210Srdjan Vasić08:42:5203:30:15BIH
11211Haris Durović10:29:0304:36:15SRB
Redni brStartni brVozačUkupno VremeDržava
1201Haris Gadžo08:38:07BIH
2210Srdjan Vasić09:36:42BIH
3207Krum Aleksiev09:50:46BUL

Day 2 Plaza - Rezultati Adventure Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeDay 2 PlazaDržava
1101Dmytro Katonov3:07:240:13:14GER
2102Aleksandar Krivokuća4:09:280:12:56SRB
3103Jovica Milanović2:53:410:11:54SRB
4104Marko Horvat2:41:400:12:12CRO
5105Goran Ralić2:40:150:11:04SRB
6107Bojan Galović Putin4:09:560:51:59SRB

Day 2 Plaza - Rezultati Challenge Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeDan 2 Etapa 2Država
1201Haris Gadžo04:12:230:12:57BIH
2202Igor Trajkovski05:55:520:15:58MCD
3203Tihomir Milicević12:19:532:00:00BIH
4204Darko Lasić10:29:060:15:14BIH
5205Stipe Pejić11:57:202:00:00BIH
6206Nikola Krstić10:49:000:18:50SRB
7207Krum Aleksiev05:00:450:14:40BUL
8208Alex Ivanović10:11:330:13:44BUL
9209Pappas Kostas08:13:220:15:25GRE
10210Srdjan Vasić05:12:370:15:08BIH
11211Haris Durović05:52:480:13:22SRB
Redni brStartni brVozačUkupno VremeDržava
1104Marko Horvat10:05:55CRO
2103Jovica Milanović11:58:29SRB
3102Aleksandar Krivokuća12:19:10SRB

Day 2 Stage 1 - Rezultati Adventure Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeDan 2 Etapa 1Država
1101Dmytro Katonov2:54:101:44:00GER
2102Aleksandar Krivokuća3:56:322:29:38SRB
3103Jovica Milanović2:41:471:37:30SRB
4104Marko Horvat2:29:281:31:23CRO
5105Goran Ralić2:29:111:27:04SRB
6107Bojan Galović Putin3:17:572:09:30SRB

Day 2 Stage 1 - Rezultati Challenge Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeDan 2 Etapa 1Država
1201Haris Gadžo03:59:262:38:53BIH
2202Igor Trajkovski05:39:543:44:17MCD
3203Tihomir Milicević10:19:538:30:00BIH
4204Darko Lasić10:13:525:14:27BIH
5205Stipe Pejić09:57:208:30:00BIH
6206Nikola Krstić10:30:107:30:00SRB
7207Krum Aleksiev04:46:053:13:43BUL
8208Alex Ivanović09:57:498:30:00BUL
9209Pappas Kostas07:57:574:39:57GRE
10210Srdjan Vasić04:57:293:02:23BIH
11211Haris Durović05:39:263:42:56SRB

Dan 2 Etapa 1 - Rezultati UTV Class 2022

Redni brStartni brVozačUkupno VremeDan 2 Etapa 1Država
1301Ljupco Perkanovski06:42:09
05:00:54
2302Goran Savic20:06:36
14:00:00
3303Ivan Milivojevic24:08:08
16:00:00
4304Goran Ralic02:29:06
01:48:45

Night Stage - Rezultati Adventure Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeNight StageDržava
1101Dmytro Katonov1:10:100:42:15GER
2102Aleksandar Krivokuća1:26:540:57:10SRB
3103Jovica Milanović1:04:170:38:30SRB
4104Marko Horvat0:58:050:29:43CRO
5105Goran Ralić1:02:070:36:24SRB
6107Bojan Galović Putin1:08:170:34:39SRB

Night Stage - Rezultati Challenge Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremeNight StageDržava
1201Haris Gadžo1:20:330:55:46BIH
2202Igor Trajkovski1:55:371:29:44MCD
3203Tihomir Milicević1:49:531:22:03BIH
4204Darko Lasić4:59:254:30:00BIH
5205Stipe Pejić1:27:200:58:43BIH
6206Nikola Krstić3:00:102:33:00SRB
7207Krum Aleksiev1:32:221:04:57BUL
8208Alex Ivanović1:27:491:03:19BUL
9209Pappas Kostas3:18:002:42:09GRE
10210Srdjan Vasić1:55:061:27:44BIH
11211Haris Durović1:56:301:31:09SRB

Noćna etapa - Rezultati UTV Class 2022

Redni brStartni brVozačUkupno VremeNoćna etapaDržava
1301Ljupco Perkanovski01:41:1501:33:26
2302Goran Savic06:06:36DNF
3303Ivan Milivojevic08:08:08DNS
4304Goran Ralic00:40:2100:33:16

Prolog - Rezultati Adventure Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremePrologDržava
1101Dmytro Katonov0:27:550:27:55GER
2102Aleksandar Krivokuća0:29:440:29:44SRB
3103Jovica Milanović0:25:470:25:47SRB
4104Marko Horvat0:28:220:28:22CRO
5105Goran Ralić0:25:430:25:43SRB
6107Bojan Galović Putin0:33:380:33:38SRB

Prolog - Rezultati Challenge Class 2024

Redni brStartni brVozačUkupno vremePrologDržava
1201Haris Gadžo0:24:470:24:47BIH
2202Igor Trajkovski0:25:530:25:53MCD
3203Tihomir Milicević0:27:500:27:50BIH
4204Darko Lasić0:29:250:29:25BIH
5205Stipe Pejić0:28:370:28:37BIH
6206Nikola Krstić0:27:100:27:10SRB
7207Krum Aleksiev0:27:250:27:25BUL
8208Alex Ivanović0:24:300:24:30BUL
9209Pappas Kostas0:35:510:35:51GRE
10210Srdjan Vasić0:27:220:27:22BIH
11211Haris Durović0:25:210:25:21SRB

Day 4 - Rezultati Adventure Class 2022

Redni brStartni brVozačUkupno VremePrologDržava
1301Ljupco Perkanovski00:07:49
00:07:49
2302Goran Savic00:06:36
00:06:36
3303Ivan Milivojevic00:08:08
00:08:08
4304Goran Ralic00:07:05
00:07:05